Petra Dusová

rozbor osobního potenciálu dle feng shui

Co je náplní rozboru osobního potenciálu?

K rozboru osobního potenciálu používám několik technik. Tou nejdůležitější je bezesporu astrologie 4 piliřů osudu. Tato technika je základním prvkem umění Feng shui. Základním stavebním kamenem je zjištění vzorců energie, které nám odhalí skutečnou dynamiku osobnosti. Pomocí nich, můžeme v životě člověka harmonizovat to, co je nejvíce zapotřebí, což má vliv na naše vztahy, kariéru, peníze i zdraví. Získáte také náhled na aktuální roky a roky budoucí, dle Vašich šťastných pilířů.

Součástí rozboru jsou také základní numerologické pohledy, jako je životní číslo, osobní roční vibrace nebo rozbor jména. 

Délka konzultace: 60 minut

Cena: 1860,-

Místo setkání: Kutná Hora, Kolín, Pardubice, Praha (nebo Skype)

Cena obsahuje přípravu rozboru a konzultaci (osobně, případně skype) 

Příprava rozboru

K rozboru potřebuji Vaše celé jméno, datum, místo a přesný čas narození (na minutu přesně). Pokud přesný čas nevíte, je možné si ho zjistit v porodnici nebo na matrice. Případně můžete doplnit o informaci, zda máte nějaké téma či situaci, kterou řešíte.

Zpracování rozboru

Po obdržení výše uvedených údajů zpracuji rozbor potenciálu Vaší osobnosti, jak z oblasti 4 pilířů osudu, tak z oblasti numerologie. Poté Vám zpracuji papírový výstup, kde jednotlivé podněty vysvětlím, abyste se k nim mohli kdykoliv vrátit.

Vysvětlení rozboru

Na závěr se domluvíme na konzultaci, kde Vám vysvětlím kompletní rozbor Vaší osobnosti a jak s ním pracovat. Pobavíme se o pozitivních vlivech a jak je co nejvíce využít. A naopak ty negativní vlivy jak eliminovat, aby měly na Váš život co nejmenší dopad.

Petra Dusová, DiS.

Šířit vlastní poznání a uvědomění beru jako své poslání. Baví mě překonávat vlastní limity a pomáhat v tom druhým. Ať už jde o osobní konzultace a školení nebo blogování. Kromě marketingu a tvorby webů v mé firmě Efektivní cesta se věnuji copywritingu.

Zajímavé start-upy pro mě byly vždy výzvou. Uvést do života nový projekt, službu nebo produkt, v němž vidím smysl, mě naplňuje. Stejně jako zefektivňovat a rozvíjet podnikání mých klientů.

Mou celoživotní vášní je sport, nyní hlavně běhání a joga. Ve volném čase se věnuji rozvoji své osobnosti a učení Feng shui, nadchly mě zejména 4 pilíře osudu.

Spolupráce a reference

Michal Flachs, Zdravá nemovitost

Využíváme služeb paní Dusové již od roku 2013. Vážíme si její upřímnosti, reálného pohledu na věc a lidského a korektního přístupu. Je to až zázrak v dnešním světě najít takového člověka, jako je ona.

Petr Lisický, Salón Lisien

Pro náš Salon Lisien byla spolupráce s paní Dusovu přínosná v nastavení marketingových činností. Také nám pomohla se na vedení naší společnosti dívat jinak.

Martin Fördos, Coreact reality

Děkujeme za profesionální služby, důslednost a důkladnost, která nám byla poskytnuta a výborný tah na branku, který je v týmové práci velmi důležitý.

Dlouhodobá spolupráce

11% sleva na každou další konzultaci

Většinu konzultací je možné po vzájemné dohodě udělat i jako týmový workshop nebo pojmout jako interaktivní školení.

Stačí mě kontaktovat níže.

Kontakt

Máte-li jakékoliv dotazy nebo si chcete domluvit konzultaci na míru nebo jinou formu spolupráce, ozvěte se mi a něco vymyslíme. 

KONTAKTNÍ ÚDAJE:
Petra Dusová, DiS.
+420 734 391 234
info@petradusova.com

FAKTURAČNÍ ÚDAJE:
Petra Dusová, DiS.
Sídlo: Netušil 37, Rašovice 285 04
IČ: 75892553 nejsem plátce DPH
FO zapsána v Živnostenském rejstříku

Zásady ochrany a zpracování osobních údajů

Kontaktní formulář

1 + 14 =