Petra Dusová

Efektivní marketing

Efektivní marketing

V online světě jsem jako doma

Uvědomuji si, že dobře nastavený marekting je jedním ze zásadních faktorů ovlivňující byznys.  Nejde mi o vytváření zlatého pozlátka, ale efektivní nastavení takové strategie, která splní přání a cíle zákazníka, za co nejméně vynaložených peněz. 

Najdu slabá místa Vašeho byznysu a společně vybereme tu ideální cestu.

  Weby a online marketing

  Konzultuji a vytvářím marketingové strategie. Vymýšlím funkční webové stránky včetně správy a servisu. I správa sociálních sítí je můj denní chleba. Věřím, že marketing se dá dělat lidsky a efektivně.

  Z

  Marketingové strategie

  Zhodnotím, jaký druh propagace pro Vás bude efektivní a smysluplný, abyste z něj vytěžili maximum. Poradíme Vám, co je pro Váš byznys vhodné, aby začal růst a nevyhazovali jste zbytečně peníze z okna.

  Z

  Nastavení a správa sociálních sítí

  Pomůžu Vám rozhýbat Váš byznys jednoduchým a moderním způsobem. Doporučím, jaké sítě pro Vás mají smysl a které naopak nebudou fungovat. Navrhnu strategii a pomůžu s obsahem i grafikou.

   

  Z

  Obsahový marketing pro weby a blogy

  Váš web zhodnotím z pohledu Vašeho zákazníka a navrhnu úpravy nebo Vám pomohu vymyslet strukturu pro nový web.  Doporučím Vám, jaký obsah byste na webu měli mít, případně Vám ho pomůžu vytvořit. 

  Z

  E-mailing a e-mailové kampaně

  Pomůžu Vám vytvořit moderní newsletter, který zaujme jak vzhledem, tak i obsahem.  zajistím rozesílku newsletteru dle GDPR pravidel. Poradím si i s vymyšlením a vytvořením kompletní e-mailingové strategie. 

  Podporuji také nové projekty, které mi dávají smysl. Mám za sebou zkušenosti z různých byznysů a baví mě vytvářet nové věci, které mají potenciál. Někdy stačí jednoduchá myšlenka, kterou stačí jen lehce popostrčit. Jindy je zapotřebí sestavit pořádný byznys plán a marketingovou strategii. Sama jsem se spoustou věcí začínala na zelené louce od nuly, takže vím, jak mohou být začátky těžké.

  Petra dusová

  Kdo jsem?

  Šířit vlastní poznání a uvědomění beru jako své poslání. Baví mě překonávat vlastní limity a pomáhat v tom druhým. Ať už jde o osobní konzultace a školení nebo dlouhodobou spolupráci.

  Kromě marketingu a tvorby webů v mé firmě Efektivní cesta se věnuji zefektivňování a rozvoji podnikání mých klientů. Uvést do života nový projekt, službu nebo produkt, v němž vidím smysl, mě maximálně naplňuje.

  Mou celoživotní vášní je sport, nyní hlavně běhání a jóga. Zdravý životní styl a duchovní rozvoj se stal automatickou součástí mého života. Neustále se věnuji rozvoji své osobnosti, což mě nutí se stále zlepšovat a pracovat na sobě. V rámci svých dalších aktivit se zajímám prostředí, ve kterém žijeme.

  Zaujalo mě také učení Feng shui, nadchly mě zejména rozbory osobností dle 4 pilířů osudu, kterým se věnuji ve volném čase. 

  Klienti a partneři

  Reference a spolupráce

  Michal Flachs, Zdravá nemovitost s.r.o.

  Naše společnost využívá služeb paní Dusové již několik let. Vážíme si její upřímnosti, reálného pohledu na věc a lidského a korektního přístupu. Dlouhodobě se nám stará o marketing a zefektivnila nám firemní procesy, díky tomu jsme ušetřili některé náklady za chod centrály.

  Simča a Renča, www.pomuzemevyhledame.cz

  Paní Petra střízlivě reagovala na naše „výmysly“, kdy nás, snílky, vždy malinko házela do reality a zároveň se ale snažila vždy najít řešení, jak uspokojit naše tužby. Vždy jsme u ní našli společný kompromis, radu či ochotu udělat nemožné:). Je také velice trpělivá, což jsme ocenili, protože práce při dětech není vždy tak rychlá, jako byly naše cíle a představy ze začátku. Velice oceňujeme její snahu nám vyhovět, buďto už při schůzkách, kdy dojela dle potřeby a času, nebo při potřebě rady na telefonu, kdy byla a je vždy k dispozici. Je na ní spoleh a práci s ní doporučujeme :)!

  Martin Fördos, COREACT reality s.r.o.

  Děkujeme za profesionální služby, důslednost a důkladnost, která nám byla poskytnuta a výborný tah na branku, který je v týmové práci velmi důležitý.

  Petr Lisický, Salón Lisien

  Pro náš Salon Lisien byla spolupráce s paní Dusovu přínosná v nastavení marketingových činností. Také nám pomohla se na vedení naší společnosti dívat jinak.

  Kontaktní formulář

  KONTAKTNÍ ÚDAJE:

  Petra Dusová, DiS.
  +420 734 391 234
  info@petradusova.com 

   

  FAKTURAČNÍ ÚDAJE:

  Petra Dusová, DiS.
  Sídlo: Netušil 37, Rašovice 285 04
  IČ: 75892553 nejsem plátce DPH
  FO zapsána v Živnostenském rejstříku

  Zásady ochrany a zpracování osobních údajů