Petra Dusová

Konzultace pro jednotlivce i firmy

Osobní i firemní konzultace

  Níže naleznete výčet nejčastějších témat mých konzultací. Pokud si vyberete, můžete si danou konzultaci rovnou objednat. Pokud byste rádi jiné téma z oblastí, kterým se věnuji, a takové téma jste níže nenašli, nebo chcete některé téma připravit pro Váš tým konkrétněji, napište mi, něco určitě vymyslím.

Osobní rozvoj a Feng shui

Konzultace a rozbor osobního potenciálu

Máte pocit, že byste měli začít věci dělat jinak, nebo něco ve svém životě změnit a nejste si úplně jisti, jakou cestou se vydat? Podíváme se společně na Vaše předpoklady pomocí čínské astrologie a dalších technik, pobavíme se o Vašich silných a slabých stránkách a budeme společně hledat, co je třeba změnit a jakým směrem vykročit. V ceně je zahrnuta příprava Vašeho rozboru dle 4 pilířů osudu.

Délka konzultace: 60 minut

Cena: 1860,- (konzultace + zpracování rozboru)

Obsah webů a marketing

Obsah a funkčnost vašeho webu
Během konzultace probereme funkčnost Vašeho stávajícího webu nebo Vám pomohu probrat web budoucí. Budeme se bavit konkrétně o tom, jak docílit toho, aby Vám web přinesl, co od něj očekáváte.  Probereme společně jak design, tak i obsahovou stránku z pohledu marketingu. Aby vše, co na webu je dávalo smysl nebo jsme doplnili to, co mu chybí.

Délka konzultace: 90 minut

Cena: 1500,- (konzultace + příprava)

Marketingové konzultace, facebook
Konzultace slouží k probrání vhodné marketingové strategie. Budeme se bavit o Vašich potřebách. Rozebereme společně konkurenci a ukážu Vám, jak jí využít ve Váš prospěch. Předmětem konzultace může být také facebook a vhodné strategie ke správě a obsahu firemní stránky. Vždy záleží, co konkrétně řešíte, podle toho konzultaci upravím na míru, abychom probrali, co Vás nejvíce trápí.

Délka konzultace: 90 minut

Cena: 1500,- (konzultace + příprava)

Efektivita a rozvoj podnikání

Osobní produktivitou k pohodovějšímu životu

Konzultace je pro každého, kdo řeší, jak být produktivní v práci a zároveň mít dostatek času pro sebe a svou rodinu. Většina klientů hledá rovnováhu mezi prací a osobním životem, aby byli méně ve stresu, více v pohodě, ale zároveň zvládli, co potřebují. Naučím Vás techniky, které Vám v tom pomohou, ale také Vám nastavím zrcadlo, které Vám pomůže pochopit, co je třeba ve Vašim životě změnit.

Délka konzultace: 90 minut

Cena: 1500,- (konzultace + příprava)

Týmové nastavení a společná vize

Pokud vedete tým lidí, pomůžu Vám z něj vytěžit maximum. Každý člověk je jiný a pouze pokud v týmu dokážeme využít jeho individualitu, správnou motivaci a silné stránky, bude tým šlapat jako hodinky. Řízení lidí pak může být radost. Naučte se v každém probudit to dobré a buďte vy ti, kteří udávají tempo. Je možné nastavit i jako týmovou konzultaci nebo workshop a zapojit tak celý tým na společnou vizi.

Délka konzultace: 120 minut

Cena: 1890,- (konzultace + příprava)

Nastavení efektivního podnikání
Ukážu Vám jiný úhel pohledu na Vaše podnikání, firmu či službu. Podívám se na to z hlediska efektivity a produktivity práce. Odhalíme společně slabá místa a jak naplno využít potenciálu Vašeho byznysu. Probereme nejen proces podnikání, ale také lidské zdroje a technologie kterých využíváte. Někdy objevíme procesní chyby, jindy stačí najít a změnit pár drobností, kterých si člověk ani nevšimne.

Délka konzultace: 90 minut

Cena: 1500,- (konzultace + příprava)

Dlouhodobá spolupráce

11% sleva na každou další konzultaci

Většinu osobních konzultací je možné po vzájemné dohodě přetvořit na týmový workshop.

Stačí mě kontaktovat níže.

;

Kontakt

Máte-li jakékoliv dotazy nebo si chcete domluvit konzultaci na míru nebo jinou formu spolupráce, ozvěte se mi a něco vymyslíme. 

KONTAKTNÍ ÚDAJE:
Petra Dusová, DiS.
+420 734 391 234
info@petradusova.com

FAKTURAČNÍ ÚDAJE:
Petra Dusová, DiS.
Sídlo: Netušil 37, Rašovice 285 04
IČ: 75892553 nejsem plátce DPH
FO zapsána v Živnostenském rejstříku

Zásady ochrany a zpracování osobních údajů

Kontaktní formulář

1 + 14 =