Konzultace jak zlepšit funkčnost vašeho webu

UKÁŽU VÁM NOVÉ ÚHLY POHLEDU
A SPOLEČNĚ VYBEREME TU IDEÁLNÍ CESTU.

Co je náplní webové konzultace?

Během konzultace probereme, jak zlepšit funkčnost Vašeho stávajícího webu nebo Vám pomohu probrat web budoucí. Budeme se bavit konkrétně o tom, jak docílit toho, aby Vám web přinesl, co od něj očekáváte.

Probereme společně jak design, tak i obsahovou stránku z pohledu marketingu. Aby vše, co na webu je dávalo smysl nebo jsme doplnili to, co mu chybí.

Konzultace je nejefektivnější osobně.

Délka konzultace: 90 minut

Cena: 1500,-

Místo setkání: Kutná Hora, Kolín, Pardubice, Praha (nebo Skype)

Cena obsahuje přípravu a konzultaci (osobně, případně skype) 

Příprava konzultace

Ke konzultaci potřebuji adresu Vašeho webu, abych si ho mohla prostudovat. Dále od Vás budu potřebovat, co nyní řešíte, nebo co Vás nejvíce trápí. Případně informaci, co od konzultace očekáváte.

osobní konzultace

Na osobní konzultaci s Vámi projdu celý Váš web a pobavíme se o jeho struktuře, ale také o celkovém dojmu. Ukážu Vám web z úhlu pohledu Vašeho uživatele a doporučím Vám takové změny, aby web lépe fungoval a přinášel Vám profit. Poradím, co funguje a co ne. Probereme také Vaše náměty.

Petra Dusová, DiS.

Šířit vlastní poznání a uvědomění beru jako své poslání. Baví mě překonávat vlastní limity a pomáhat v tom druhým. Ať už jde o osobní konzultace a školení nebo blogování. Kromě marketingu a tvorby webů v mé firmě Efektivní cesta se věnuji copywritingu.

Zajímavé start-upy pro mě byly vždy výzvou. Uvést do života nový projekt, službu nebo produkt, v němž vidím smysl, mě naplňuje. Stejně jako zefektivňovat a rozvíjet podnikání mých klientů.

Mou celoživotní vášní je sport, nyní hlavně běhání a joga. Ve volném čase se věnuji rozvoji své osobnosti a učení Feng shui, nadchly mě zejména 4 pilíře osudu.

Spolupráce a reference

Michal Flachs, Zdravá nemovitost

Využíváme služeb paní Dusové již od roku 2013. Vážíme si její upřímnosti, reálného pohledu na věc a lidského a korektního přístupu. Je to až zázrak v dnešním světě najít takového člověka, jako je ona.

Petr Lisický, Salón Lisien

Pro náš Salon Lisien byla spolupráce s paní Dusovu přínosná v nastavení marketingových činností. Také nám pomohla se na vedení naší společnosti dívat jinak.

Martin Fördos, Coreact reality

Děkujeme za profesionální služby, důslednost a důkladnost, která nám byla poskytnuta a výborný tah na branku, který je v týmové práci velmi důležitý.

Dlouhodobá spolupráce

11% sleva na každou další konzultaci

Většinu konzultací je možné po vzájemné dohodě udělat i jako týmový workshop nebo pojmout jako interaktivní školení.

Stačí mě kontaktovat níže.

Kontakt

Máte-li jakékoliv dotazy nebo si chcete domluvit konzultaci na míru nebo jinou formu spolupráce, ozvěte se mi a něco vymyslíme. 

KONTAKTNÍ ÚDAJE:
Petra Dusová, DiS.
+420 734 391 234
info@petradusova.com

FAKTURAČNÍ ÚDAJE:
Petra Dusová, DiS.
Sídlo: Netušil 37, Rašovice 285 04
IČ: 75892553 nejsem plátce DPH
FO zapsána v Živnostenském rejstříku

Zásady ochrany a zpracování osobních údajů

Kontaktní formulář

9 + 4 =