Petra Dusová

Rozvoj podnikání

Rozvoj podnikání

POMÁHÁM ZEFEKTIVNIT PROCESY A PRÁCI S ČASEM

Každý projekt či společnost jsou silní tak, jako jejich procesy. Je spousta činností, které se dají zautomatizovat a my je díky tomu můžeme pustit z hlavy a soustředit se na důležité věci.

Petra Dusová

Jiné úhly poheldu

Věřím, že každý „problém“ se dá řešit. A pokud jde o projekt, který má co nabídnout lidem a děláte ho srdcem, vždy se cesta najde. Někdy stačí pouze změnit myšlení, podívat se na to z jiného úhlu pohledu a nesoustředit se tolik na byznys.

%

Způsob myšlení

%

Dovednosti

I Vy můžete podnikat efektivně

Pokud máme systém své práce nebo firmy pod kontrolou, odpadá nám zbytečný stres i náklady. A v tom Vám mohu pomoci. Ukazuji lidem, jak se dají věci řešit efektivně a jednoduše. 

Z

Osobní konzultace a koučing

Učím podnikatele, jak řešit věci jednoduše a efektivně. Každý se občas potřebuje zastavit a srovnat si věci v hlavě. A hodně lidem pomáhá, když to mají s kým probrat a získat tak jiný úhel pohledu a nadhled. Předávám rady a tipy každému na míru, aby si zefektivnil byznys a tím si zjednodušil život.

Z

Dlouhodobá firemní spolupráce

Pomáhám firmám formou konzultací, školení. Podívám se na Vaše problémy z jiného úhlu pohledu a z nadhledu, který management firmy někdy nevidí. Někdy stačí změnit pár drobností, jindy je třeba změnit firemní strategii.

Z

Nastavení firemních procesů

Kvalitní CRM systém, efektivně nastavená komunikace a řízení všech úkolů, jsou klíčové oblasti každého byznysu. Pomohu Vám tyto procesy zefektivnit, navrhnu vhodné nástroje a pomohu Vám je do firmy aplikovat. Řeším, jak projekty řídit v týmu a mít vše pod kontrolou. Už žádné zapomenuté úkoly a prošvihnuté termíny.

Z

Školení efektivity a time managementu

Zaškoluji management i zaměstnance v efektivitě a práci s časem, nastavuji zaměstnance na nové procesy. Pokud se o své zaměstnance zajímáte a dopřáváte jim osobní růst, vrátí se Vám to v jejich zapálení pro věc. Když se jim jejich práce bude dělat jednodušeji a rychleji, nebudou tolik ve stresu a budou dělat méně chyb.

Najdu slabá místa Vašeho byznysu a společně vybereme tu ideální cestu.

Petra dusová

Kdo jsem?

Šířit vlastní poznání a uvědomění beru jako své poslání. Baví mě překonávat vlastní limity a pomáhat v tom druhým. Ať už jde o osobní konzultace a školení nebo dlouhodobou spolupráci.

Kromě marketingu a tvorby webů v mé firmě Efektivní cesta se věnuji zefektivňování a rozvoji podnikání mých klientů. Uvést do života nový projekt, službu nebo produkt, v němž vidím smysl, mě maximálně naplňuje.

Mou celoživotní vášní je sport, nyní hlavně běhání a jóga. Zdravý životní styl a duchovní rozvoj se stal automatickou součástí mého života. Neustále se věnuji rozvoji své osobnosti, což mě nutí se stále zlepšovat a pracovat na sobě. V rámci svých dalších aktivit se zajímám prostředí, ve kterém žijeme.

Zaujalo mě také učení Feng shui, nadchly mě zejména rozbory osobností dle 4 pilířů osudu, kterým se věnuji ve volném čase. 

Klienti a partneři

Reference a spolupráce

Michal Flachs, Zdravá nemovitost s.r.o.

Naše společnost využívá služeb paní Dusové již několik let. Vážíme si její upřímnosti, reálného pohledu na věc a lidského a korektního přístupu. Dlouhodobě se nám stará o marketing a zefektivnila nám firemní procesy, díky tomu jsme ušetřili některé náklady za chod centrály.

Simča a Renča, www.pomuzemevyhledame.cz

Paní Petra střízlivě reagovala na naše „výmysly“, kdy nás, snílky, vždy malinko házela do reality a zároveň se ale snažila vždy najít řešení, jak uspokojit naše tužby. Vždy jsme u ní našli společný kompromis, radu či ochotu udělat nemožné:). Je také velice trpělivá, což jsme ocenili, protože práce při dětech není vždy tak rychlá, jako byly naše cíle a představy ze začátku. Velice oceňujeme její snahu nám vyhovět, buďto už při schůzkách, kdy dojela dle potřeby a času, nebo při potřebě rady na telefonu, kdy byla a je vždy k dispozici. Je na ní spoleh a práci s ní doporučujeme :)!

Martin Fördos, COREACT reality s.r.o.

Děkujeme za profesionální služby, důslednost a důkladnost, která nám byla poskytnuta a výborný tah na branku, který je v týmové práci velmi důležitý.

Petr Lisický, Salón Lisien

Pro náš Salon Lisien byla spolupráce s paní Dusovu přínosná v nastavení marketingových činností. Také nám pomohla se na vedení naší společnosti dívat jinak.

Kontaktní formulář

KONTAKTNÍ ÚDAJE:

Petra Dusová, DiS.
+420 734 391 234
info@petradusova.com 

 

FAKTURAČNÍ ÚDAJE:

Petra Dusová, DiS.
Sídlo: Netušil 37, Rašovice 285 04
IČ: 75892553 nejsem plátce DPH
FO zapsána v Živnostenském rejstříku

Zásady ochrany a zpracování osobních údajů