Petra Dusová

o Mně

01. Přemýšlím stategicky

U každého projektu je klíčové, dívat se dopředu. Být o krok napřed a přemýšlet v souvislostech jednoduché, ale pokud člověk postupuje strategicky, bývá zvolená cesta méně trnitá.

02. Hledám nové cesty

Na každý projekt se dívám z různých úhlů pohledu. Ten náš je totiž velmi subjektivní a nemusí být vždy ten správný. Nadhled a otevřené myšlení jsou klíčem k dlouhodbému úspěchu.

03. Říkám, co si myslím

Pro jakoukoliv spolupráci je důležitá upřímnost, i když není vše zrovna zalité sluncem. Zároveň věřím v lidský přístup, bez kterého si dlouhodobou spolurpáci nedovedu přestavit.

Petra dusová

Kdo jsem?

Šířit vlastní poznání a uvědomění beru jako své poslání. Baví mě překonávat vlastní limity a pomáhat v tom druhým. Ať už jde o osobní konzultace a školení nebo dlouhodobou spolupráci.

Kromě marketingu a tvorby webů v mé firmě Efektivní cesta se věnuji zefektivňování a rozvoji podnikání mých klientů. Uvést do života nový projekt, službu nebo produkt, v němž vidím smysl, mě maximálně naplňuje.

Mou celoživotní vášní je sport, nyní hlavně běhání a jóga. Zdravý životní styl a duchovní rozvoj se stal automatickou součástí mého života. Neustále se věnuji rozvoji své osobnosti, což mě nutí se stále zlepšovat a pracovat na sobě. V rámci svých dalších aktivit se zajímám prostředí, ve kterém žijeme.

Zaujalo mě také učení Feng shui, nadchly mě zejména rozbory osobností dle 4 pilířů osudu, kterým se věnuji ve volném čase. 

Petra Dusová

Jiné úhly poheldu

Věřím, že každý „problém“ se dá řešit. A pokud jde o projekt, který má co nabídnout lidem a děláte ho srdcem, vždy se cesta najde. Někdy stačí pouze změnit myšlení, podívat se na to z jiného úhlu pohledu a nesoustředit se tolik na byznys.

%

Způsob myšlení

%

Dovednosti

Má Práce je pro mě poslání

Moje služby

Ukazuji lidem, že se na svou práci i svůj život mohou dívat jinak. Nejčastěji jim pak pomáhám s osobní produktivitou a firmám s efektivitou jejich procesů. Pokud máme systém své práce nebo firmy pod kontrolou, odpadá zbytečný stres i náklady. Ukazuji lidem, jak se dají věci řešit efektivně a jednoduše.

Školení

Pořádám veřejná i firemní školení, worshopy a semináře. Nejčastěji na témata osobního a podnikatelského rozvoje.

více informací

Osobní konzultace

Poskytuji osobní i firemní konzultace v oblastech osobnícho rozvoje, podnikatelského myšlení, efektivity a práce s časem.

více informací

E-booky

Své e-booky vnímám jako efektivní způsob, jak se posouvat a vzdělávat kdydoliv a odkudkoliv na světe.

připravuji

Rozvoj podnikání

Pomáhám podnikatelům i firmám nastavit jejich byznys maximálně efektivně tak, aby vše šlapalo jak má.

více informací

Efektivní marketing

Věřím, že marketing se dá dělat lidsky a efektivně. Poradím Vám s webem i marketingovou stategií.

více informací

Rozbory osobností

Vypracuji Vám rozbor osobnosti dle čínské astrologie 4 pilířů osudu a vysvětlím Vám, jak s ním smysluplně pracovat.

vice informací

Klienti a partneři

Reference a spolupráce

Michal Flachs, Zdravá nemovitost s.r.o.

Naše společnost využívá služeb paní Dusové již několik let. Vážíme si její upřímnosti, reálného pohledu na věc a lidského a korektního přístupu. Dlouhodobě se nám stará o marketing a zefektivnila nám firemní procesy, díky tomu jsme ušetřili některé náklady za chod centrály.

Simča a Renča, www.pomuzemevyhledame.cz

Paní Petra střízlivě reagovala na naše „výmysly“, kdy nás, snílky, vždy malinko házela do reality a zároveň se ale snažila vždy najít řešení, jak uspokojit naše tužby. Vždy jsme u ní našli společný kompromis, radu či ochotu udělat nemožné:). Je také velice trpělivá, což jsme ocenili, protože práce při dětech není vždy tak rychlá, jako byly naše cíle a představy ze začátku. Velice oceňujeme její snahu nám vyhovět, buďto už při schůzkách, kdy dojela dle potřeby a času, nebo při potřebě rady na telefonu, kdy byla a je vždy k dispozici. Je na ní spoleh a práci s ní doporučujeme :)!

Martin Fördos, COREACT reality s.r.o.

Děkujeme za profesionální služby, důslednost a důkladnost, která nám byla poskytnuta a výborný tah na branku, který je v týmové práci velmi důležitý.

Petr Lisický, Salón Lisien

Pro náš Salon Lisien byla spolupráce s paní Dusovu přínosná v nastavení marketingových činností. Také nám pomohla se na vedení naší společnosti dívat jinak.

Kontaktní formulář

KONTAKTNÍ ÚDAJE:

Petra Dusová, DiS.
+420 734 391 234
info@petradusova.com 

FAKTURAČNÍ ÚDAJE:

Petra Dusová, DiS.
Sídlo: Netušil 37, Rašovice 285 04
IČ: 75892553 nejsem plátce DPH
FO zapsána v Živnostenském rejstříku

Zásady ochrany a zpracování osobních údajů