Nastavení efektivního 

podnikání = méně stresu

UKÁŽU VÁM NOVÉ ÚHLY POHLEDU
A SPOLEČNĚ VYBEREME TU IDEÁLNÍ CESTU.

Co je náplní konzultace efektivní podnikání?

Ukážu Vám jiný úhel pohledu na Vaše podnikání, firmu či službu. Podívám se na to z hlediska efektivity a produktivity práce. Odhalíme společně slabá místa a jak naplno využít potenciálu Vašeho byznysu.

Probereme nejen proces podnikání, ale také lidské zdroje a technologie, kterých využíváte. Někdy objevíme procesní chyby, jindy stačí najít a změnit pár drobností, kterých si člověk ani nevšimne.

Konzultace je nejefektivnější osobně.

Délka konzultace: 90 minut

Cena: 1500,-

Místo setkání: Kutná Hora, Kolín, Pardubice, Praha (nebo Skype)

Cena obsahuje přípravu a konzultaci (osobně, případně skype) 

Příprava konzultace

Ke konzultaci potřebuji základní představu o Vaší situaci. Tedy čím se živíte, jaké máte koníčky a v jakém jste rodinném stavu. Dále od Vás budu potřebovat popsat, co Vás v podnikání nebo práci nejvíce trápí, co byste chtěli zlepšit, případně v čem byste konkrétně chtěli pomoci.

osobní konzultace

Na konzultaci s Vámi projdu Váš běžný pracovní den. i nastavení Vašeho byznysu. Probereme, jak se dá Vaše pracovní náplň nebo způsob podnikání změnit tak, abyste se Vám pracovalo lépe a Vaše práce měla efekt. Poradím, co ze své zkušenosti funguje a co ne a ukážu Vám spoustu technik a nástrojů, které Vám pomohou.

Petra Dusová, DiS.

Šířit vlastní poznání a uvědomění beru jako své poslání. Baví mě překonávat vlastní limity a pomáhat v tom druhým. Ať už jde o osobní konzultace a školení nebo blogování. Kromě marketingu a tvorby webů v mé firmě Efektivní cesta se věnuji copywritingu.

Zajímavé start-upy pro mě byly vždy výzvou. Uvést do života nový projekt, službu nebo produkt, v němž vidím smysl, mě naplňuje. Stejně jako zefektivňovat a rozvíjet podnikání mých klientů.

Mou celoživotní vášní je sport, nyní hlavně běhání a joga. Ve volném čase se věnuji rozvoji své osobnosti a učení Feng shui, nadchly mě zejména 4 pilíře osudu.

Spolupráce a reference

Michal Flachs, Zdravá nemovitost

Využíváme služeb paní Dusové již od roku 2013. Vážíme si její upřímnosti, reálného pohledu na věc a lidského a korektního přístupu. Je to až zázrak v dnešním světě najít takového člověka, jako je ona.

Petr Lisický, Salón Lisien

Pro náš Salon Lisien byla spolupráce s paní Dusovu přínosná v nastavení marketingových činností. Také nám pomohla se na vedení naší společnosti dívat jinak.

Martin Fördos, Coreact reality

Děkujeme za profesionální služby, důslednost a důkladnost, která nám byla poskytnuta a výborný tah na branku, který je v týmové práci velmi důležitý.

Dlouhodobá spolupráce

11% sleva na každou další konzultaci

Většinu konzultací je možné po vzájemné dohodě udělat i jako týmový workshop nebo pojmout jako interaktivní školení.

Stačí mě kontaktovat níže.

Kontakt

Máte-li jakékoliv dotazy nebo si chcete domluvit konzultaci na míru nebo jinou formu spolupráce, ozvěte se mi a něco vymyslíme. 

KONTAKTNÍ ÚDAJE:
Petra Dusová, DiS.
+420 734 391 234
info@petradusova.com

FAKTURAČNÍ ÚDAJE:
Petra Dusová, DiS.
Sídlo: Netušil 37, Rašovice 285 04
IČ: 75892553 nejsem plátce DPH
FO zapsána v Živnostenském rejstříku

Zásady ochrany a zpracování osobních údajů

Kontaktní formulář

10 + 8 =