Osobní produktivitou

ke spokojenějšímu životu

UKÁŽU VÁM NOVÉ ÚHLY POHLEDU
A SPOLEČNĚ VYBEREME TU IDEÁLNÍ CESTU.

Co je náplní konzultace osobní produktivita?

Konzultace je pro každého, kdo řeší, jak být produktivní v práci a zároveň mít dostatek času pro sebe a svou rodinu. Většina klientů hledá rovnováhu mezi prací a osobním životem, aby byli méně ve stresu, více v pohodě, ale zároveň zvládli, co potřebují.

Naučím Vás techniky, které Vám v tom pomohou efektivně pracovat s časem jak na pracovní, tak osobní úrovni, ale také Vám nastavím zrcadlo, které Vám pomůže pochopit, co je třeba ve Vašim životě změnit.

Konzultace je nejefektivnější osobně.

Délka konzultace: 90 minut

Cena: 1500,-

Místo setkání: Kutná Hora, Kolín, Pardubice, Praha (nebo Skype)

Cena obsahuje přípravu a konzultaci (osobně, případně skype) 

Příprava konzultace

Ke konzultaci potřebuji základní představu o Vaší situaci. Tedy čím se živíte, jaké máte koníčky a v jakém jste rodinném stavu. Dále od Vás budu potřebovat popsat, co Vás v životě nejvíce trápí, co byste chtěli zlepšit, případně v čem byste konkrétně chtěli pomoci ode mě.

osobní konzultace

Na osobní konzultaci s Vámi projdu Váš běžný pracovní den i čas mimopracovní. Pobavíme s o tom, jak se dá Vaše situace změnit, nebo alespoň posunout tak, abyste se v pracovním ale i osobním životě cítili lépe. Poradím, co ze své zkušenosti funguje a co ne. Probereme také Vaše konkrétní dotazy či přesvědčení.

Petra Dusová, DiS.

Šířit vlastní poznání a uvědomění beru jako své poslání. Baví mě překonávat vlastní limity a pomáhat v tom druhým. Ať už jde o osobní konzultace a školení nebo blogování. Kromě marketingu a tvorby webů v mé firmě Efektivní cesta se věnuji copywritingu.

Zajímavé start-upy pro mě byly vždy výzvou. Uvést do života nový projekt, službu nebo produkt, v němž vidím smysl, mě naplňuje. Stejně jako zefektivňovat a rozvíjet podnikání mých klientů.

Mou celoživotní vášní je sport, nyní hlavně běhání a joga. Ve volném čase se věnuji rozvoji své osobnosti a učení Feng shui, nadchly mě zejména 4 pilíře osudu.

Spolupráce a reference

Michal Flachs, Zdravá nemovitost

Využíváme služeb paní Dusové již od roku 2013. Vážíme si její upřímnosti, reálného pohledu na věc a lidského a korektního přístupu. Je to až zázrak v dnešním světě najít takového člověka, jako je ona.

Petr Lisický, Salón Lisien

Pro náš Salon Lisien byla spolupráce s paní Dusovu přínosná v nastavení marketingových činností. Také nám pomohla se na vedení naší společnosti dívat jinak.

Martin Fördos, Coreact reality

Děkujeme za profesionální služby, důslednost a důkladnost, která nám byla poskytnuta a výborný tah na branku, který je v týmové práci velmi důležitý.

Dlouhodobá spolupráce

11% sleva na každou další konzultaci

Většinu konzultací je možné po vzájemné dohodě udělat i jako týmový workshop nebo pojmout jako interaktivní školení.

Stačí mě kontaktovat níže.

Kontakt

Máte-li jakékoliv dotazy nebo si chcete domluvit konzultaci na míru nebo jinou formu spolupráce, ozvěte se mi a něco vymyslíme. 

KONTAKTNÍ ÚDAJE:
Petra Dusová, DiS.
+420 734 391 234
info@petradusova.com

FAKTURAČNÍ ÚDAJE:
Petra Dusová, DiS.
Sídlo: Netušil 37, Rašovice 285 04
IČ: 75892553 nejsem plátce DPH
FO zapsána v Živnostenském rejstříku

Zásady ochrany a zpracování osobních údajů

Kontaktní formulář

12 + 4 =