Konzultace týmové nastavení

a společná vize

UKÁŽU VÁM NOVÉ ÚHLY POHLEDU
A SPOLEČNĚ VYBEREME TU IDEÁLNÍ CESTU.

Co je náplní týmového nastavení?

Pokud vedete tým lidí, pomůžu Vám z něj vytěžit maximum. Každý člověk je jiný a pouze pokud v týmu dokážeme využít jeho individualitu, správnou motivaci a silné stránky, bude tým šlapat jako hodinky. Řízení lidí pak může být radost. Naučte se v každém probudit jeho talenty a buďte vy ti, kteří udávají tempo.

Je možné nastavit i jako týmovou konzultaci nebo workshop a zapojit tak celý tým na společnou vizi.

Nejprve doporučuji individuální konzultaci, abychom odhalili slabiny týmu a jeho řízení. Konzultace je ideální osobně.

Délka konzultace: 120 minut

Cena: 1890,-

Místo setkání: Kutná Hora, Kolín, Pardubice, Praha (nebo Skype)

Cena obsahuje přípravu a konzultaci (osobně, případně skype) 

Příprava konzultace

Ke konzultaci potřebuji adresu Vašeho webu případně Facebooku nebo jiných platforem, který aktuálně využíváte, abych si je mohla prostudovat. Dále od Vás budu potřebovat, co nyní řešíte, nebo co Vás nejvíce trápí. Také informaci, co od konzultace očekáváte.

osobní konzultace

Na osobní konzultaci s Vámi projdu celý Váš web, Facebook a další platformy, na kterých jsme se domluvili. Marketing Vašeho projektu nebo firmy projdeme z úhlu pohledu Vašeho uživatele a doporučím Vám takové změny, aby Vám projekt lépe fungoval a přinášel Vám profit. Poradím, co funguje a co ne. Probereme také Vaše náměty.

Petra Dusová, DiS.

Šířit vlastní poznání a uvědomění beru jako své poslání. Baví mě překonávat vlastní limity a pomáhat v tom druhým. Ať už jde o osobní konzultace a školení nebo blogování. Kromě marketingu a tvorby webů v mé firmě Efektivní cesta se věnuji copywritingu.

Zajímavé start-upy pro mě byly vždy výzvou. Uvést do života nový projekt, službu nebo produkt, v němž vidím smysl, mě naplňuje. Stejně jako zefektivňovat a rozvíjet podnikání mých klientů.

Mou celoživotní vášní je sport, nyní hlavně běhání a joga. Ve volném čase se věnuji rozvoji své osobnosti a učení Feng shui, nadchly mě zejména 4 pilíře osudu.

Spolupráce a reference

Michal Flachs, Zdravá nemovitost

Využíváme služeb paní Dusové již od roku 2013. Vážíme si její upřímnosti, reálného pohledu na věc a lidského a korektního přístupu. Je to až zázrak v dnešním světě najít takového člověka, jako je ona.

Petr Lisický, Salón Lisien

Pro náš Salon Lisien byla spolupráce s paní Dusovu přínosná v nastavení marketingových činností. Také nám pomohla se na vedení naší společnosti dívat jinak.

Martin Fördos, Coreact reality

Děkujeme za profesionální služby, důslednost a důkladnost, která nám byla poskytnuta a výborný tah na branku, který je v týmové práci velmi důležitý.

Dlouhodobá spolupráce

11% sleva na každou další konzultaci

Většinu konzultací je možné po vzájemné dohodě udělat i jako týmový workshop nebo pojmout jako interaktivní školení.

Stačí mě kontaktovat níže.

Kontakt

Máte-li jakékoliv dotazy nebo si chcete domluvit konzultaci na míru nebo jinou formu spolupráce, ozvěte se mi a něco vymyslíme. 

KONTAKTNÍ ÚDAJE:
Petra Dusová, DiS.
+420 734 391 234
info@petradusova.com

FAKTURAČNÍ ÚDAJE:
Petra Dusová, DiS.
Sídlo: Netušil 37, Rašovice 285 04
IČ: 75892553 nejsem plátce DPH
FO zapsána v Živnostenském rejstříku

Zásady ochrany a zpracování osobních údajů

Kontaktní formulář

6 + 1 =